Jdi na obsah Jdi na menu
 


Evil a Nelkša

28. 2. 2017

Untitled Drawing by princessEninka

 

Nelkša Evilova kamarádka s deství.Když dospěli později se setkali a zamilovali se do sebe.

Nelkša je Evilova kamarádka a později jeho láska a královna,a má sestru Kayru. Když byla mladá, tak byli s Evilem nejlepší kamarádi. Když si se Evilem hráli a prali z legrace dost často ho porazila Nala je pohodová a směje se nebezpečí do tváře. Někdy již starostlivá o Kayru i o Evila  ale ona taková je. Je to hodná lvice dokážete jí také určitě ocenit. Nelkša je velmi krásná lvice. Je to prostě lvice jak se patří a pro Kayru určitě vzor .

Nelkšaa je velice inteligentní mladá dáma je velice,dokazujíci to i její oči.Nelkša má asi ten nejšibalštější pohled co znám.Myslím si že spolu se Evilem jsou to dvě hlavní a též nejoblibenější postavy lvů. povaha: milá,odvážná,přívětivá

  

Narodil se spolu s bratrem v daleké říši,jménuje  se Evil.Po narození se stěhovali do lví země protože tam potřebovali vládce.A Evil tam vyrůstal se svými rodíči, i bratrem. Jeho bratr byl před úrčen k tomu aby následoval svého otce Ahama a byl králem,a Evilovy to nezajímalo že on nebude králem.Jednoho dne potkal Nelkšu tak spolu začali kamarádit,častěji se vídali,bratrovi to začalo být divné atak ho pronásledoval. Když viděl žeje Evils nějakou lvicí vylezl  z křoví a Evil na něj začal vrčet a bránit Nelkšu,bratra to nějak nezajímalo a tak odešel.Jednou když si se s bratrem hrál tak se trochu opozdil a ztratil cestu a náhodou potkal jednu lvici zeptal se jí na jméno a ona mu odpověděla že se jménuje Zirkša a co tady dělá on jí řekl že je Evil  syn Ahama že se ztratil.Zirkša za nim požád chodila.Když viděl žeje Evil znovu s nějakou a tajně zmizel.Zirkša e taky vyptávala na mnoho víc,ale když došlo na to že on nebude král,tak se Zirkša mu řekla že on musí být král.Evyl to řekl Nelkše že chce být král pak se tedy odhodla a řekl to doma a přemlouval rodiče až se Aham naštvala a dala mu pohlavek ,zapoměl zatáhnout drápy a udělala mu jizvu na oku Taka spadl dolů. On vstal a koukl se na otce a utíkal pryč za Nelkšou ta ho utěšovale,vřdyt byla jeho nejlpší kamarátka.