Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kayra a Ezra

28. 2. 2017

Ezra je odmalička královské rodini se svoji matkou Mauline a otcem,tet vlastně zesnulý.Má i sourozence.Bratra Nugboy a sestru Viktorii.Narozdil od ostatních byl vždy jiný,nikdy netoužil po moci,nebo zabijení,když se seznámi s malou lvici Kayrou,která mu řiká že je princezna,Ezra ji moc nevři když to řekl jeho strýc Evil.Od té doby jsou dobří přátelé,později se do sebe zamiluji. 

Kayra je kamarádka.Ezra není vrach on výborný bojovník a skvělý kamarád.Ezra je Nugboy mldší bratr.  Je nejmladší ze všech tří sourozencu.Jednoho dne se seznámí s Kayrou.

 Jeho tendence jsou vyztužený talent na péči o sebe, protože je zdravotně způsobilý a schopný lovec

 

Kayra je pohledná mladá lvice která chce mít se života všechno.Je zvědavá někdy i rušná ale nic jí nezmění.Takový postoj umíme hodnotit.Je hezká a tvrdohlavá.Protože někdy se jde do opravdových nebezpečí.

Kayra je dcera Siruse a Natali,je stejná jako Sirus i oči má po něm,po Natali ziskala nebojáčnost,odvahu a smysl pro humor,narodila se ve smečce kde vládne zlý lev.Sirus Kayru a Nelkšu přehnaně ochraňoval před nebezpečím,jelikož je nechtěl ztratit jako on ztratil otce,ale Kayru vic,protože Nelkša je víc rozumnější,a tak rodiče  jim dali kouzelné nardelníky aby bily bezpečí,Kayra hvězdu,Nelkša srdce.Když je Sirus aš moc chranil,doplatil na to,zemřel i s Natali.Nelša byla dospěla když s Kayrou odešli ze smečky,přatělily se s Evilem,později Kayra se přátěli s Ezrou z královské rodiny.

Kayri sloní zásoba neobsahuje strach!Všemu se staví se vstyčenou hlavou,jsi odvážná a jistá sama sebou a neděláš si hlavu s tím co příde.Dávej si však pozor,občast se kapet opatrnosti viplatí.

Osobnost:V mládí Kayra je velmi podobná osobnosti Siruse,když byla malá.Je dobrodružná,svehlavá a nebojí se neposlechnout jejího otce Siruse.Kayra je po hodně po Sirusovi,protože dělá podobné kusy, jako dělal on když byl v jejích letech.Často chodí za hranice Lví země.

 Kayra je dcerou Siruse a Natali. Stejně jako Sirus v mládí i ona je hodně energetická.