Jdi na obsah Jdi na menu
 


robotí superopice v akci

4. 7. 2014

1.Chirovaa holka

2.Hloupka strachu

Hyper síla,král kostlivec zlý

  

  Gibson modrý kožich.Vedoucí výzkumu-robotí vrtáky.Gibson je techno-kapalita a maka tvrdě,aby vyřešil veškeré problémy spojené s vědou a výkumem.Jeho plne jméno je Hal Gibson,ale všichni mu říkají Gibson.S vrtaky na konci jeho patři je jeho útok roboval drills.

 Celým jménem Hall Gibson.Jeho zbraní jsou vrtáky.Gibson je týmový vědec je nejchytřejší, ale upřednostňuje vědu před vším ostatním má stálá tvrzení jako "To je z vědeckého hlediska nemožné".Je to ten typ který se tvořením nechá tak unést že nakonec má věc úplně jiné vlastnosti než měla mít.

  

  Nova žlutý kožich.Emotivní válečníkGigantické robo pěsti.Nova miluje boj se svými obroskými prackami,může snimi rozmlátit,rosekat,vybušit a vymlátit i absolutně cokoli.Jak jeden z nejlepších válečnýk týmu,ona je velmi divoká.jeden z jejich útoků se jménuje Lady Tomahawk.

 Nova je žlutá robotická opice. Její hlavní zbraní jsou robotické pěsti. Může s nimi způsobit zemětřesení. Její jméno v překladu znamená Bíly trpalík. S ostatními členy týmu má dobrý vztah. Miluje vycpaná zvířata, ale drží to v tajnosti. 
Má strach ze tmy. Vždy když jde spát tak má kolem sebe zbraně. Dokud do týmu nepřijde Jinmay je jediná holka v týmu.

 

 Otto zelení kožich.Týmový mechanik.Řezaci ruce.Otto je týmový mechanik a preferuje když může používat svoje ruce,které má jako ostří žiletech.Umi triky jako Energ Thrust a psycho Hopping Doom Spin.

 Otto je zelený robotický opičák. V týmu dělá hlavního mechanika, protože se výborně vyzná ve strojích. Jako zbraně používá točivé disky se kterými dokáže rozřezat téměř cokoliv. Říká jim destruktivní točivé ostří. Má rád stroje, hlavně Super-robota, ale také zvířata. Otto mnohokrát také vypustí z pusy nějakou vtipnou hlášku, třeba: "Fuj chutná to jak podpaží" - když měl ochutnat nějaký zdravý nápoj.

   

 Antauri černý kožich.Duchovní rádce.Žiletková klepeta.Antauri je druhý velení a je to týmový duchovní rádce.Moc toho nenamluví,ale když otevře pusu,mají jeho slova vždy velkou cenu útoky je Claw Disrupter.

 Antaury je nejmoudřejší ze všech opic.Jeho zbraní jsou drápy které proniknou čímkoli.Když zrovna nemá co dělat medituje v tomto stavu hlídkuje kolem města ví co se kde děje atd.Je to věrný přítel.Jednou když byli jeho přátelé v nebezpečí tak se obětoval, ale chiro ho nakonec oživil a to do nové podoby v této podobě je celý štříbrný a má drápy které jsou částečně prúsvitné.V této podobě je mnohem silnější než kdy jindy.

  

 Spars pilot.Magnetické pěsti.Sparx-11 nebo Sparks jak my často říkají,je týmový pilot a koadiant.On má magnety,které zasadi nepřátelům strašný šok,zvlást ve spojení s jeho útokem Magnobal Blazerem. 

 Sparx je týmový pilot.Jeho zbraní jsou velké magnety.Je zamilovaný do Novy, které ale připadá otravný.Až moc si věří a proto dělá věci které mu jsou později líto.Velmi často přivede celý tým do problémů.

 

 Chiro  (Čiro) vedoucí týmu

 Hlava celého ýmu.Byl nomalní tichý kluk totalní nešika,ale

 Chiro je jedna z hlavních postav pohádky Robotí superopice v akci. Chiro má černé vlasy a nejčastěji na něm vidíme bílou a oranžovou barvu. Oranžové má "čáry" pod očima, šátek a rukavice. Bílé má oblečení, které ještě doplňují modré boty. Povahově je velmi dobrodružný a hodný typ. Jednou když jde ze školy tak najde opuštěného robota, a v něm uvidí opice, které oživí. Opice mu řeknou, proti komu bojují a Chiro se stane jejich šestým členem.

 Jinmay

 Jinmay

 Text

 

 

Když jsem zkoumal předměstí oběvil jsem opuštěného super robota. Tehdy se můj proměnil díky síle nesrozumitelného,opice se probudili a já chiro (Čiro)jsem se stal jejich vůdcem.Náš cíl zachránit město šugazum před dábelským králem kostlivců!

Super robotí opičí tým hyper síla má společníka robota v něm je síla.Super robotí opičí tým hyper síla pojťte seznamte sééé!

- Anaturi
-Sparx
-Gibson
-Nova
-Otto
-Chiro
Super robotí opičí tým hyper síla má společníka robota v něm je síla.Super robotí opičí tým hyper síla přpravit na akci start!