Jdi na obsah Jdi na menu
 


ty tasmanian tiger

30. 9. 2015

TY je tasmánský tygr.Vyzbrojeni jeho věrný bumerangy a jeho holýma zuby, TY je na hledání najít své dlouho ztracené rodiny. Pouze jeden člověk stojí v cestě: sběratel všeho lesklé ... zlo Boss Cass.

Shazza Dingo je skutečný venkovské děvče, rukávy vždy vyhrnuté a ruce vždy špinavé od práce. Ona je hrdým majitelem zdraví farma pro z formy EMU, která se nachází ve středu vnitrozemí nedaleko města Dusty Burrows.Normálně jistý sám sebou, TY trošku nemluvný, když Shazza je kolem.

 

Maury je nejlepší a nejstarší přítel ty jeho. Je to síra kakadu, který má tendenci se blouznit o trochu, ale je plný slova moudrosti. Zjistíte Maurie vyskakování celé hře s některými cenné informace pro TY. 

Rex je ptakopysk. Rex je také zachránce. Narodil se plavat.Doslova. I když Tasmánské Tygři jsou notoricky špatné plavci Rex má trochu něco, co to může pomoci TY dostat přes jeho strach z vody.

Julius,Dennis

Boss Cass je nemilosrdný sběratel všeho lesklé. On je neslavný jako první non-straka být zvolen šéf Mezinárodní ligy Kleptomaniacs (Down Under kapitola). Jeho chamtivost nezná mezí a jeho poslední tah byl krádeže posvátných Talismany, které kontrolují portál do Dreamtime.

Bull

Neddy,Fluffy

Crinkey